درباره ما

گروه آزمون سنج، در سال 1386 با مدیریت، ایده پردازی و نوآوری های بهنام بیات مختاری و برنامه نویسان ارشد سهیل رجایی و حسین سیامک نژاد، تاسیس و بعنوان مبتکر، توليدكننده و عرضه کننده حرفه‌اي‌ترين نرم‌افزارهاي فرم خوان و برگزاري آزمون، با نام‌هاي تجاري آزمون‌سنج، آزمون‌ساز و نظرسنج و همچنين نماينده رسمی انواع اسكنرهاي حرفه اي در ايران افتخارات زیادی را کسب نموده است.

اين شركت پس از جایگزینی موفق توليدات ممتاز خود در بزرگترين و معتبرترین مراکز برگزاري آزمون در سطح كشور، با رزومه اي معتبر و مستند، اقدام به اجراي كليه مراحل انواع ارزیابی های کاغذی (آزمون، انتخابات، نظرسنجی، افکارسنجی) نموده است.

ماهیانه چندین میلیون پاسخنامه توسط سیستمهای این شرکت در بیش از 300 شهر کشور در حال تصحیح می باشد. مجموعه هایی از قبیل تعاونی سازمان سنجش، کانون فرهنگی قلم چی، صدا و سیما، نیروی انتظامی، سازمان امور مالیاتی، سازمان تامین اجتماعی، گمرک، وزارت آموزش و پرورش، فنی و حرفه ای، دانشگاهها، مبتکران، پارسه، فرزانگان، فکور، آیندگان، مهستان، بینش و …، همگی خدمات و یا سیستم های این شرکت را جایگزین کرده اند و رضایت همه آنها موجب افتخار نیروهای شرکت می باشد.

اکنون گروه آزمون سنج شامل شرکت دانش بنیان آتی پارس پایتخت(مدیریت، نرم افزار، گرافیک)، شرکت فوژان اکسوم(سخت افزار و اسکنر) و شرکت مدیران بهینه ساز نصیر(تجهیزات آموزشی و ارزیابی) می باشد.

نیازسنجی و مشاوره دقیق مخاطب بهمراه اصل کسب حداکثر رضایت مشتری در سایه توانایی های فنی و تلاش های نتیجه گرا، اساس موفقیت این شرکت در کمترین زمان بوده و خواهد بود.

تماس با ما

نام *
این فیلد را پر کنید
ایمیل *
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شماره تماس *
این فیلد را پر کنید
متن پیام *
این فیلد را پر کنید
26 - 6 = ?
جواب را تایپ کنید
برای ادامه، نتیجه معادله را وارد کنید
فهرست